Legrand Zarážka ukončovacia jednoduchá šedá 037511
Kód: 037511Podrobný popis
ZARÁŽKA UKONČOVACIA JEDNODUCHÁ ŠEDÁ
Zarážka Legrand Viking 3 slúži na jednoduché ukončenie radu svoriek na DIN lište a zlepšuje prehľadnosť zapojenia v rozvádzači.
Kľúčové parametre
- Kód výrobcu: 037511
- Séria: Viking 3
- Výrobca: Legrand
- Farba: šedá
- Spôsob montáže: DIN lišta (cylindrická lišta) 35 mm
- Typ aretácie: Skrutkovateľné
- Materiál: Plast
- Trieda horľavosti izolačného materiálu podľa UL94: V2
- Šírka: 8 mm
- Výška: 31.8 mm
- Hĺbka: 48.4 mm
Produkt 037511 je vhodný pre montáž v rozvádzačoch a rozvodných skriniach s dôrazom na prehľadné a bezpečné zapojenie.
Dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svorky a konektory |
|---|---|
| EAN: | 3245060375119 |
| Farba: | šedá |
| Výrobca: | Legrand |
| Kód výrobcu: | 037511 |
| Séria: | Viking 3 |
| Spôsob montáže: | DIN lišta (cylindrická lišta) 35 mm |
| Typ aretácie: | Skrutkovateľné |
| Materiál: | Plast |
| Trieda horľavosti izolačného materiálu podľa UL94: | V2 |
| Šírka: | 8 mm |
| Výška: | 31.8 mm |
| Hĺbka: | 48.4 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
