Legrand Valena Life rámik jednoduchý tehlovočervený 754071
Kód: 754071Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Legrand VALENA LIFE rámik jednoduchý tehlovočervený
- Počet jednotiek: 1
- Smer montáže: Horizontálne a vertikálne
- Počet jednotiek vodorovne: 1
- Počet zvislých jednotiek: 1
- Počet modulov horizontálne (modulový systém): 2
- Počet vertikálnych modulov (modulový systém): 1
- S montážnou mriežkou: Nie
- Zapustená inštalácia: Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rámiky a príslušenstvo |
|---|---|
| EAN: | 3414970455772 |
| Farba: | červená |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Séria: | Valena Life |
| Typ prístroja: | Rámik |
| Výrobca: | Legrand |
| Kód výrobcu: | 754071 |
| Počet jednotiek: | 1 |
| Smer montáže: | Horizontálne a vertikálne |
| Počet jednotiek vodorovne: | 1 |
| Počet zvislých jednotiek: | 1 |
| Počet modulov horizontálne (modulový systém): | 2 |
| Počet vertikálnych modulov (modulový systém): | 1 |
| S montážnou mriežkou: | Nie |
| Zapustená inštalácia: | Áno |
| Vhodné pre podlahovú skrinku: | Nie |
| Vhodné pre stenové potrubie: | Nie |
| Priestor / informačná plocha štítku: | Nie |
| Materiál: | Plast |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Bez halogénov: | Áno |
| Antimikrobiálna liečba: | Nie |
| Ochrana povrchu: | Neliečené |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Farba: | Červená |
| Transparentné: | Nie |
| S odklápacím vekom: | Nie |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| stupeň rázovej húževnatosti (IK): | IK04 |
| Typ zapínania: | Zapojiť (prichytiť) |
| Šírka: | 86 mm |
| Výška: | 86 mm |
| Hĺbka: | 10 mm |
| Vstavaná výška: | 0 mm |
| Prevádzková / nastavovacia teplota (Min-Max): | -5-40 °C |
| Teplota skladovania (Min-Max): | -5-40 °C |
| Latinské druhy dreva: | Neaplikovateľné |
| Certifikácia dreva (zoznam): | Neaplikovateľné |
| Drevo Klimatická oblasť: | Neaplikovateľné |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
