Legrand Valena Life rámik jednoduchý azúrový 754091
Kód: 754091Súvisiaci tovar
Podrobný popis
VALENA LIFE RÁMIK JEDNODUCHÝ AZÚROVÝ
Rámik Legrand zo série Valena Life je vhodný pre rezidenčné aj komerčné elektroinštalácie.
Kľúčové parametre
- Kód výrobcu: 754091
- Séria: Valena Life
- Typ: Rámik
- Farba: modrá
- Krytie: IP20
- Mechanická odolnosť: IK04
- Povrch: Lesklý
- Šírka: 86 mm
- Výška: 86 mm
- Hĺbka: 10 mm
Dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rámiky a príslušenstvo |
|---|---|
| EAN: | 3414970455994 |
| Farba: | modrá |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Mechanická odolnosť (IK): | IK04 |
| Povrch: | Lesklý |
| Séria: | Valena Life |
| Kód výrobcu: | 754091 |
| Počet jednotiek: | 1 |
| Smer montáže: | Horizontálne a vertikálne |
| Počet jednotiek vodorovne: | 1 |
| Počet zvislých jednotiek: | 1 |
| Počet modulov horizontálne (modulový systém): | 2 |
| Počet vertikálnych modulov (modulový systém): | 1 |
| S montážnou mriežkou: | Nie |
| Zapustená inštalácia: | Áno |
| Vhodné pre podlahovú skrinku: | Nie |
| Vhodné pre stenové potrubie: | Nie |
| Priestor / informačná plocha štítku: | Nie |
| Materiál: | Plast |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Bez halogénov: | Áno |
| Antimikrobiálna liečba: | Nie |
| Ochrana povrchu: | Neliečené |
| Transparentné: | Nie |
| S odklápacím vekom: | Nie |
| Typ zapínania: | Zapojiť (prichytiť) |
| Šírka: | 86 mm |
| Výška: | 86 mm |
| Hĺbka: | 10 mm |
| Vstavaná výška: | 0 mm |
| Prevádzková / nastavovacia teplota (Min-Max): | -5-40 °C |
| Teplota skladovania (Min-Max): | -5-40 °C |
| Latinské druhy dreva: | Neaplikovateľné |
| Certifikácia dreva (zoznam): | Neaplikovateľné |
| Drevo Klimatická oblasť: | Neaplikovateľné |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
