Legrand Skrutková svorka viking pre trubickovu poistku 5x20 šedá 037181
Kód: 037181Podrobný popis
Skrutková svorka viking pre trubičkovú poistku 5x20 šedá 037181 je určená pre spoľahlivé istenie v elektrických rozvádzačoch. Výrobca Legrand kladie dôraz na precízne spracovanie kontaktov a odolnosť použitého materiálu, čo zaručuje bezpečné pripojenie vodičov. Tento komponent je navrhnutý pre štandardné poistkové vložky s rozmermi 5x20 mm a vyznačuje sa jednoduchou montážou. Medzi kľúčové technické parametre patrí menovité napätie 250V a menovitý vybíjací prúd 6.3A. Vizuálne prevedenie v šedej farbe zaisťuje prehľadnosť v rámci inštalačného poľa. Prístroj spĺňa náročné požiadavky na bezpečnosť prevádzky v priemyselných aj domových rozvodných systémoch. Vďaka overenej konštrukcii od spoločnosti Legrand je táto svorka vhodným riešením pre profesionálne inštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svorky a konektory |
|---|---|
| EAN: | 3245060371814 |
| Farba: | šedá |
| Výrobca: | Legrand |
| Menovite napatie: | 250V |
| Menovity vybijaci prud: | 6.3A |
| Kód výrobcu: | 037181 |
| Séria: | Viking 3 |
| Pripojiteľný jemný vodič s prierezom vodiča bez koncovky kábla (Min-Max): | 0.25-2.5 mm² |
| Pripojiteľný jemný vodič s prierezom vodiča s koncovkou kábla (Min-Max): | 0.25-2.5 mm² |
| Pripojiteľný prierez vodiča plným jadrom (Min-Max): | 0.25-2.5 mm² |
| Pripojiteľný prierez vodiča viacvodičovo (Min-Max): | 0.25-2.5 mm² |
| Typ elektrického pripojenia 1: | Skrutkové spojenie |
| Typ elektrického pripojenia 2: | Skrutkové spojenie |
| Počet úrovní: | 1 |
| Počet polôh svorky na úrovni: | 2 |
| Spôsob montáže: | DIN lišta (cylindrická lišta) 35 mm |
| Materiál izolačné teleso: | Termoplast |
| Prevádzková teplota (Min-Max): | -5-40 °C |
| Šírka: | 6 mm |
| Výška: | 52.5 mm |
| Hĺbka: | 71.5 mm |
| Verzia „Ex e“ testovaná na výbuch: | Nie |
| Vyžaduje sa zatváracia doska: | Áno |
| Vnútorne spojené stupne: | Nie |
| Trieda horľavosti izolačného materiálu podľa: | V2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
