Legrand Mosaic zásuvka 2P+T 2M biela 077140
Kód: 077140Podrobný popis
MOSAIC ZÁSUVKA 2P+T 2M BIELA
Zásuvka Legrand zo série Mosaic s uzemnením, 2 moduly, vhodná pre profesionálne aj domáce elektroinštalácie.
Kľúčové parametre
- Kód výrobcu: 077140
- Séria: Mosaic
- Typ: Zásuvka 230V
- Farba: biela
- Počet modulov: 2
- Menovitý prúd: 16A
- Menovité napätie: 250V
- Frekvencia: 50-60Hz
- Krytie (IP): IP41
- Mechanická odolnosť (IK): IK04
Dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické zásuvky |
|---|---|
| EAN: | 3245060771409 |
| Farba: | biela |
| Frekvencia: | 50-60Hz |
| Krytie (IP): | IP41 |
| Mechanická odolnosť (IK): | IK04 |
| Menovité napätie: | 250V |
| Menovitý prúd: | 16A |
| Séria: | Mosaic |
| Kód výrobcu: | 077140 |
| Model: | Uzemňovací kolík |
| Typ pripojenia: | Push-in svorka |
| Počet zásuviek: | 1 |
| Počet modulov (modulový systém): | 2 |
| Farba: | biely |
| RAL-číslo (podobné): | 9003 |
| Materiál: | Plast |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Bez halogénov: | Áno |
| Ochrana povrchu: | Neliečené |
| Povrchová úprava: | Lesklý |
| Menovitý prúd: | 16 A |
| Menovité napätie: | 250 V |
| Frekvencia (Min-Max): | 50-60 Hz |
| Vhodné pre stupeň ochrany (IP): | IP41 |
| stupeň rázovej húževnatosti (IK): | IK04 |
| Šírka zariadenia: | 45 mm |
| Výška zariadenia: | 45 mm |
| Hĺbka zariadenia: | 38 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
