Ledvance LED reflektor FL20 17W(11W)+SEN./4000K/IP65/2400lm(1600)/WT
Kód: 4099854309502Podrobný popis
Ledvance LED reflektor FL20 17W(11W)+SEN./4000K/IP65/2400lm(1600)/WT je vhodný pre vstupy, fasády, terasy, chodníky, dvor alebo technické vonkajšie plochy. Ponúka stabilnú prevádzku aj pri pravidelnom používaní vo vonkajšom prostredí.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP65, dĺžka kábla 1M a svetelný tok 2400 lm / 1600 lm. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED reflektory |
|---|---|
| EAN: | 4099854309502 |
| Dĺžka kábla: | 1M |
| Farba: | biela |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Svetelný tok: | 2400 lm / 1600 lm |
| Výkon: | 17W / 11W |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Teplota svetla (chromatickosti): | 4000K (neutrálna biela) |
| Kód výrobcu: | 4099854309502 |
| Materiál: | sklo + hliník |
| Teplota svetla (chromatickosť): | 4000K (neutrálna biela) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
