Ledvance LED reflektor - 69W/53W/4000K-10000/8000Lm
Kód: 4099854306167Podrobný popis
Ledvance LED reflektor - 69W/53W/4000K-10000/8000Lm sa hodí na bezpečné a praktické osvetlenie exteriéru v každodennej prevádzke. Pomáha zlepšiť viditeľnosť, bezpečnosť a komfort pri používaní vonkajších priestorov.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP66, dĺžka kábla 100CM a svetelný tok 10000/8000Lm. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED reflektory |
|---|---|
| EAN: | 4099854306167 |
| Dĺžka kábla: | 100CM |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP66 |
| Svetelný tok: | 10000/8000Lm |
| Výkon: | 69W/53W |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Teplota svetla (chromatickosti): | 4000K (neutrálna biela) |
| Kód výrobcu: | 4099854306167 |
| Materiál: | sklo + hliník |
| Teplota svetla (chromatickosť): | 4000K (neutrálna biela) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
