LED žiarovka Osram Vintage 1906 E27/4W/2400K/410lm
Kód: 4058075293090Podrobný popis
LED žiarovka Osram Vintage 1906 E27/4W/2400K/410lm sa hodí pre domácnosti, kancelárie aj technické priestory s dôrazom na úsporné a stabilné osvetlenie. Ponúka vyvážený pomer svietivosti, životnosti a energetickej efektivity.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica E27, príkon 4W a svetelný tok 410Lm. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4058075293090 |
| Príkon: | 4W |
| Svetelný tok: | 410Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Spotreba: | 4W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 2400K - teplá komfortná biela |
| Stmievanie: | Nie |
| Pätica: | E27 |
| Kód výrobcu: | 4058075293090 |
| Chromatickosť (farba svetla): | 2400K - teplá komfortná biela |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
