LED svietidlo OSRAM SURFACE CIRCULAR 250mm13W/4000K IP44 so senzorom
Kód: 4058075617926Podrobný popis
LED svietidlo OSRAM SURFACE CIRCULAR 250mm13W/4000K IP44 so senzorom prináša praktické riešenie ako štýlové a funkčné riešenie do moderných aj klasických interiérov. Pomáha vytvoriť vyvážené osvetlenie a prirodzene dopĺňa charakter priestoru.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP44, napätie 220 - 240V a svetelný tok 960Lm. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
LED svietidlo OSRAM SURFACE CIRCULAR 250mm13W/4000K IP44 so senzorom 4058075617926 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 4058075617926 |
| Farba: | biela |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napätie: | 220 - 240V |
| Svetelný tok: | 960Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Umiestnenie: | nástenné alebo stropné |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 4000K |
| Stmievanie: | Nie |
| Kód výrobcu: | 4058075617926 |
| Chromatickosť (farba svetla): | 4000K |
| Materiál: | PMMA/PVC/metal/acryl |
| Použitie: | vnútorné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
