LED stropnica OPAL 48W / SMD / 4000K - LCL425S
Kód: LCL425SPodrobný popis
LED stropnica OPAL 48W / SMD / 4000K - LCL425S je vhodná do interiéru, kde má osvetlenie nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V priestore pôsobí čisto a elegantne, pričom podporuje príjemnú atmosféru pri každodenných aktivitách.
Pri používaní oceníte najmä výkon 48W, svetelný tok 3600Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040917393 |
| Balenie: | 1/10 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Materiál: | metal - biela |
| Napätie: | AC180-260V |
| Rozmery: | Ø475x65 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | 3600Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | MS - opal |
| Výkon: | 48W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 25 000 |
| Hmotnosť: | 960 |
| Kód výrobcu: | LCL425S |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Uhol svetla: | 120° |
| Životnosť: | 25 000h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
