LED lineárne svietidlo Ledvance Mobile USB 1,5W/5V/4000K/98lm strieborné
Kód: 4058075260467Podrobný popis
LED lineárne svietidlo Ledvance Mobile USB 1,5W/5V/4000K/98lm strieborné sa hodí na každodenné osvetlenie interiéru s dôrazom na vzhľad aj praktickosť. Ponúka dobrý pomer dizajnu, funkčnosti a spoľahlivosti.
Z praktických parametrov zaujme najmä napájanie USB, svetelný tok 98Lm a výkon 1,5W. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je led lineárne svietidlo ledvance mobile usb 1 4058075260467 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 4058075260467 |
| Farba: | strieborná |
| Napájanie: | USB |
| Svetelný tok: | 98Lm |
| Výkon: | 1,5W |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Šírka: | 50MM |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 4000K |
| Stmievanie: | Nie |
| Kód výrobcu: | 4058075260467 |
| Dĺžka: | 300MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 4000K |
| Použitie: | vnútorné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
