LED lineárne svietidlo Ledvance Mobile Battery 300 2,9W/174lm/4xAA biele
Kód: 4058075226883Podrobný popis
LED lineárne svietidlo Ledvance Mobile Battery 300 2,9W/174lm/4xAA biele je vhodný ako štýlové a funkčné riešenie do moderných aj klasických interiérov. Spája príjemný svetelný efekt s pohodlným každodenným používaním.
Z praktických parametrov zaujme najmä napájanie 4x AA batérie (nie sú súčasťou balenia), svetelný tok 174Lm a výkon 2,5W, 2,9W. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je led lineárne svietidlo ledvance mobile battery 300 2 4058075226883 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 4058075226883 |
| Farba: | biela |
| Napájanie: | 4x AA batérie (nie sú súčasťou balenia) |
| Svetelný tok: | 174Lm |
| Výkon: | 2,5W, 2,9W |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Šírka: | 48MM |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 4000K |
| Kód výrobcu: | 4058075226883 |
| Dĺžka: | 314MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 4000K |
| Použitie: | vnútorné |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
