Eaton prúdový chránič PF6-40/4/003, 4P, 40A, 30mA, typ AC, 6kA 286508
Kód: 286508Podrobný popis
Eaton prúdový chránič PF6-40/4/003 286508 je modulárny prúdový chránič série Eaton Moeller xPole PF6/7 určený pre rezidenčné a komerčné elektroinštalácie.
Podľa oficiálnej špecifikácie Eaton ide o 4-pólové RCCB vyhotovenie s menovitým prúdom 40A, reziduálnym prúdom 0,03A (30mA), citlivosťou typu AC a menovitou skratovou odolnosťou 6kA. Menovité napätie je 230V AC / 400V AC a prístroj je určený na montáž na DIN lištu.
Dôležité technické parametre: krytie IP20 (IP40 pri použití vhodného rozvádzača), impulzné výdržné napätie 4kV, mechanická životnosť 20000 zopnutí, elektrická životnosť 4000 zopnutí, prevádzková teplota od -25°C do +60°C a pripojiteľný prierez vodiča 1,5-35mm² pre plný vodič.
Produkt je podľa Eaton v súlade s RoHS a certifikovaný podľa IEC/EN 61008. EAN produktu je 4015082865085.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prúdové chrániče |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| EAN: | 4015082865085 |
| Farba: | Sivá |
| Frekvencia: | 50HZ |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Menovité napätie: | 230V AC / 400V AC |
| Menovitý prúd: | 40A |
| Menovitý reziduálny prúd: | 30MA |
| Montáž: | DIN lišta |
| Počet pólov: | 4 |
| Typ prístroja: | Prúdový chránič |
| Výrobca: | Eaton |
| Menovitá skratová odolnosť: | 6kA |
| Menovité impulzné výdržné napätie Uimp: | 4kV |
| Menovité izolačné napätie Ui: | 440V |
| Produktový rad: | xPole PF6/7 |
| Šírka modulov: | 4 |
| Typ citlivosti: | AC |
| Vypínacia charakteristika: | Bez oneskorenia |
| Kód výrobcu: | 286508 |
| Modelový kód: | PF6-40/4/003 |
| Produktový rad: | Eaton Moeller series xPole PF6/7 |
| Typ výrobku: | RCCB - prúdový chránič |
| Použitie: | Rezidenčné a komerčné elektroinštalácie |
| Norma / certifikácia: | IEC/EN 61008 |
| Súlad: | RoHS conform |
| Použité príslušenstvo podľa Eaton: | KLV-TC-4 276241; Z-FW/LP 248296; Z-RC/AK-4TE 101062; Z-HK 248432 |
| Zdroj údajov: | https://www.eaton.com/us/en-us/skuPage.286508.html |
| Produktová špecifikácia Eaton: | https://www.eaton.com/us/en-us/skuPage.286508.pdf |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
