Eaton Inštalačný stykač Z-SCH230/1/25-20 230V AC, 25A, IP40 120853
Kód: 120853Podrobný popis
Inštalačný stykač Eaton Z-SCH230/1/25-20 (kód 120853) je produkt zo série Z-SCH. Technické údaje: menovitý prúd: 25 A; menovité napätie: 230 V; typ napätia: AC; krytie: IP40; moduly: 1. Normy a certifikácie: RoHS conform.Produktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stýkače a relé |
|---|---|
| EAN: | 4015081186839 |
| Kontakty: | 2NO |
| Krytie (IP): | IP40 |
| Menovité napätie: | 210-250V |
| Menovitý prúd: | 25A |
| Moduly: | 1 |
| Napätie cievky: | 210-250V |
| Séria: | Z-SCH |
| Typ napätia: | AC |
| Typ prístroja: | Inštalačný stykač |
| Výrobca: | Eaton |
| Kód výrobcu: | 120853 |
| Model: | Z-SCH230/1/25-20 |
| Normy a certifikácie: | RoHS conform |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
