Zásuvka spojovacia KOPP priama čierna
Kód: 180805008Podrobný popis
Zásuvka spojovacia KOPP priama čierna je vhodný pre moderné aj klasické elektroinštalácie v domácnosti, kancelárii a ľahkej komercii. Pomáha vytvoriť spoľahlivé a používateľsky pohodlné riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP20, menovitý prúd 16A a napätie 250V. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je zásuvka spojovacia kopp priama čierna 180805008 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojky a vidlice na kábel |
|---|---|
| EAN: | 9008221808055 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Menovitý prúd: | 16A |
| Napätie: | 250V |
| Výrobca: | Kopp |
| Prúd: | 16A |
| Kód výrobcu: | 180805008 |
| Materiál: | plast |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
