Zásuvka spojovacia KOPP priama biela
Kód: 180802005Podrobný popis
Zásuvka spojovacia KOPP priama biela sa hodí pre moderné aj klasické elektroinštalácie v domácnosti, kancelárii a ľahkej komercii. Je vhodný pre nové realizácie aj výmenu existujúcich prvkov.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP20, menovitý prúd 16A a napätie 250V AC. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojky a vidlice na kábel |
|---|---|
| EAN: | 4008224403917 |
| Farba: | biela |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Menovitý prúd: | 16A |
| Napätie: | 250V AC |
| Výrobca: | Kopp |
| Prúd: | 16A |
| Kód výrobcu: | 180802005 |
| Materiál: | plast |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
