Zásuvka gumová s viečkom IP44 METTE
Kód: M404011Podrobný popis
Zásuvka gumová s viečkom IP44 METTE sa hodí na funkčné a estetické dokončenie priestoru pri každodennom používaní. Pomáha vytvoriť spoľahlivé a používateľsky pohodlné riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP44, menovitý prúd 16A a napätie 250V. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je zásuvka gumová s viečkom ip44 mette m404011 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojky a vidlice na kábel |
|---|---|
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Menovitý prúd: | 16A |
| Napätie: | 250V |
| Výrobca: | METTE |
| Prúd: | 16A |
| Kód výrobcu: | M404011 |
| Materiál: | Guma |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
