Zabudovateľný elektrický krb - FKKI 03
Kód: FKKI03Podrobný popis
Zabudovateľný elektrický krb - FKKI 03 sa hodí ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 60x44x20 cm, dĺžka napájacieho kábla 1,5M a napájanie 230V~ / 50HZ. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je zabudovateľný elektrický krb - fkki 03 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické krby |
|---|---|
| EAN: | 5999084941369 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,5M |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | 60x44x20 cm |
| Výkon: | 1000W / 2000W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdroj svetla: | led |
| Hlučnosť: | 50 dB(A) |
| Diaľkový ovládač: | Áno |
| Umiestnenie: | zabudovateľný |
| Stupne teploty: | 1000W / 2000W |
| Termostat: | Áno |
| Programovateľné: | týždenný program / senzor otvorenia okna |
| Ventilátor: | Áno |
| Stupne svetelných efektov: | 5 stupní |
| Samostatne zapnuteľný plameňový efekt: | Áno |
| Kód výrobcu: | FKKI03 |
| Hmotnosť: | 10,2 kg |
| Materiál: | kovová |
| Programovateľné funkcie: | týždenný program / senzor otvorenia okna |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
