Výhybka - HV 328
Kód: HV328Podrobný popis
Výhybka - HV 328 sa hodí ako spoľahlivý prvok pre zvukovú techniku a kompatibilné zariadenia. Ponúka dobrý pomer funkčnosti, kompatibility a jednoduchej manipulácie.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 160x30x137 mm, impedancia reproduktora 8 Ohm a zaťažiteľnosť 200W. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je výhybka - hv 328 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k zvukovej technike |
|---|---|
| EAN: | 5998312737644 |
| Impedancia reproduktora: | 8 Ohm |
| Rozmery: | 160x30x137 mm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zaťažiteľnosť: | 200W |
| Deliaci kmitočet: | 500HZ / 3000HZ |
| Strmosť: | 12 dB / oktáv |
| Kód výrobcu: | HV328 |
| Strmosť výhybky: | 12 dB / oktáv |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
