Výhybka, 3 pásmová, 4ohm, 200W - HV 623
Kód: HV623Podrobný popis
Výhybka, 3 pásmová, 4ohm, 200W - HV 623 sa hodí pre ozvučenie, prepojenie audio techniky a každodenné používanie zvukových zostáv. Uľahčuje zapojenie a pomáha dosiahnuť funkčné a spoľahlivé používanie zostavy.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 35x65x120 mm, zaťažiteľnosť 200W a výstupná impedancia 4 Ω. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k zvukovej technike |
|---|---|
| EAN: | 5998312733639 |
| Rozmery: | 35x65x120 mm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zaťažiteľnosť: | 200W |
| Výstupná impedancia: | 4 Ω |
| Deliaci kmitočet: | 700HZ / 5000HZ |
| Strmosť: | 6 dB / oktáv |
| Prípojka: | pozlátená |
| Kód výrobcu: | HV623 |
| Strmosť výhybky: | 6 dB / oktáv |
| Typ prípojky: | pozlátená |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
