Výhybka, 2 pásmová, 4ohm, 200W - HV 621
Kód: HV621Podrobný popis
Výhybka, 2 pásmová, 4ohm, 200W - HV 621 sa hodí pre ozvučenie, prepojenie audio techniky a každodenné používanie zvukových zostáv. Je vhodný pre používateľov, ktorí chcú praktické a stabilné audio riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 35x65x120 mm, zaťažiteľnosť 200W a výstupná impedancia 4 Ω. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je výhybka hv621 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k zvukovej technike |
|---|---|
| EAN: | 5998312733622 |
| Rozmery: | 35x65x120 mm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zaťažiteľnosť: | 200W |
| Výstupná impedancia: | 4 Ω |
| Deliaci kmitočet: | 2500HZ |
| Strmosť: | 6 dB / oktáv |
| Prípojka: | pozlátená |
| Kód výrobcu: | HV621 |
| Strmosť výhybky: | 6 dB / oktáv |
| Typ prípojky: | pozlátená |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
