Vonkajšia anténa so zosilňovačom, 56dB, DVB-T/T2 - FZ 56
Kód: FZ56Podrobný popis
Vonkajšia anténa so zosilňovačom, 56dB, DVB-T/T2 - FZ 56 prináša praktické riešenie pre spoľahlivé napájanie, prenos signálu alebo elektroinštalačné riešenia v domácnosti aj profesionálnej praxi. Ponúka jednoduché nasadenie do nových aj existujúcich inštalácií.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 32x3 x 23CM, frekvenčné pásmo 87,5 - 230MHZ / 470 - 862MHZ a napájanie 230V~ / 50HZ. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vonkajšia anténa so zosilňovačom FZ56 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Antény |
|---|---|
| EAN: | 5999084922634 |
| Frekvenčné pásmo: | 87,5 - 230MHZ / 470 - 862MHZ |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | 32x3 x 23CM |
| Výrobca: | Somogyi |
| Príslušenstvo: | anténa so zosilňovačom, sieťové napájanie, nástenná konzola, objímka na uchytenie, napájacia výhybka |
| Zabudovaný zosilňovač: | Áno |
| Umiestnenie: | konzola / stena |
| Vonkajšia / vnútorná: | vonkajšia |
| Vhodná na príjem signálu DVB-T / T2: | Áno |
| Polarizácia: | H / V |
| Max. citlivosť: | 56 dB |
| Výstupná prípojka / impedancia: | "F" zásuvka / 75 Ω |
| Kód výrobcu: | FZ56 |
| Maximálna citlivosť: | 56 dB |
| Určenie – vnútorná/vonkajšia: | vonkajšia |
| Vhodná na príjem signálu DVB-T/T2: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
