Vonkajší-vnútorný teplomer po drôte s hodinami - HC 12
Kód: HC12Podrobný popis
Vonkajší-vnútorný teplomer po drôte s hodinami - HC 12 sa hodí ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Je vhodný pre zákazníkov, ktorí hľadajú funkčný a dobre použiteľný produkt.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery vonkajšej jednotky -, rozmery vnútornej jednotky 7x12x2 cm a rozmer displeja vnútornej jednotky 4,1x5,3CM. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vonkajší-vnútorný teplomer po drôte s hodinami - HC 12 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meteostanice |
|---|---|
| EAN: | 5999084903848 |
| Výrobca: | Somogyi |
| Osvetlenie pozadia: | Nie |
| Zobrazenie času 12/24 h: | Áno |
| Zobrazenie vnútornej teploty: | -9°C - +50°C |
| Frekvencia vonk. jednotky / dosah: | - |
| Maximálny počet vonkajších jednotiek: | - |
| Príslušenstvo vonkajšia jednotka: | sonda s káblom |
| Dotykový displej: | Nie |
| Barometer: | Nie |
| Zobrazenie vonkajšej teploty: | -50°C - +70°C |
| Zobrazenie vonkajšej vlhkosti vzduchu: | Nie |
| Zobrazenie vnútornej vlhkosti vzduchu: | Nie |
| Zobrazenie maximálnej a minimálnej hodnoty: | Áno |
| Napájanie vonkajšej jednotky: | - |
| Napájanie vnútornej jednotky: | 2 x (AAA) batéria (nie je príslušenstvo) |
| Rozmery vonkajšej jednotky: | - |
| Rozmery vnútornej jednotky: | 7x12x2 cm |
| Rozmer displeja vnútornej jednotky: | 4,1x5,3CM |
| Hodiny riadené rádiovým signálom DCF77: | Nie |
| Časové pásmo: | Nie |
| Opakované budenie: | - |
| Kód výrobcu: | HC12 |
| Frekvencia vonkajšej jednotky a dosah: | - |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
