Vonkajší LED reflektor PROFI Plus 300W / 5000K - LF4028S
Kód: LF4028SPodrobný popis
Vonkajší LED reflektor PROFI Plus 300W / 5000K - LF4028S je vhodné pre exteriérové použitie, kde je dôležitá odolnosť, bezpečnosť a stabilné osvetlenie po zotmení. Výborne sa hodí na fasádu, vstupné priestory, chodníky, dvor alebo ďalšie vonkajšie zóny, v ktorých potrebujete spoľahlivé svetlo.
V praxi oceníte najmä výkon 300W, svetelný tok 45000Lm, teplota chromatickosti 5000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Konštrukcia je pripravená na pravidelné používanie vo vonkajších podmienkach a na bezproblémové začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED reflektory |
|---|---|
| EAN: | 8585040917843 |
| Balenie: | 1/2 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP66 |
| Materiál: | HQ aluminium - matný antikorózny nástrek |
| Napätie: | AC120-277V |
| Rozmery: | 481x408x60 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 30 000x |
| Svetelný tok: | 45000Lm |
| Teplota chromatickosti: | 5000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | sklo |
| Výkon: | 300W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 50 000 |
| Hmotnosť: | 5700 |
| Kód výrobcu: | LF4028S |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Stmievateľná: | nie |
| Stupeň mechanickej ochrany: | IK06 |
| Uhol svetla: | 80 x 150° |
| Životnosť: | 50 000h |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
