Vonkajší čierny LED reflektor so senzorom 50W / 4000K - LF7024S
Kód: LF7024SPodrobný popis
Vonkajší čierny LED reflektor so senzorom 50W / 4000K - LF7024S je vhodné pre exteriérové použitie, kde je dôležitá odolnosť, bezpečnosť a stabilné osvetlenie po zotmení. Výborne sa hodí na fasádu, vstupné priestory, chodníky, dvor alebo ďalšie vonkajšie zóny, v ktorých potrebujete spoľahlivé svetlo.
V praxi oceníte najmä výkon 50W, svetelný tok 4750Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú spoľahlivý a funkčný výsledok. Konštrukcia je pripravená na pravidelné používanie vo vonkajších podmienkach a na bezproblémové začlenenie do existujúcej elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED reflektory |
|---|---|
| EAN: | 8585040916976 |
| Balenie: | 1/10 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Materiál: | aluminium - matný antikorózny nástrek |
| Napätie: | AC220-240V |
| Rozmery: | 198x195x76 |
| Senzor: | Áno (PIR) |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | 4750Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | PC |
| Výkon: | 50W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 25 000 |
| Hmotnosť: | 407 |
| Kód výrobcu: | LF7024S |
| Stmievateľná: | nie |
| Uhol svetla: | 120° |
| Životnosť: | 25 000h |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
