Vidlica gumová IP44 METTE
Kód: M404002Podrobný popis
Vidlica gumová IP44 METTE sa hodí ako praktický prvok pre bezpečné a pohodlné ovládanie alebo pripojenie zariadení. Spája čistý vzhľad, funkčnosť a jednoduché začlenenie do interiéru.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP44, menovitý prúd 16A a napätie 250V. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojky a vidlice na kábel |
|---|---|
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Menovitý prúd: | 16A |
| Napätie: | 250V |
| Výrobca: | METTE |
| Prúd: | 16A |
| Kód výrobcu: | M404002 |
| Materiál: | Guma |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
