Vidlica ABB uhlová biela
Kód: 5536-2154Podrobný popis
Vidlica ABB uhlová biela prináša praktické riešenie na funkčné a estetické dokončenie priestoru pri každodennom používaní. Je vhodný pre nové realizácie aj výmenu existujúcich prvkov.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP20, menovitý prúd 16A a napätie 250V AC. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojky a vidlice na kábel |
|---|---|
| Farba: | biela |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Menovitý prúd: | 16A |
| Napätie: | 250V AC |
| Výrobca: | ABB |
| Prúd: | 16A |
| Radenie: | 2P+PE |
| Kód výrobcu: | 5536-2154 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
