Vchodový videotelefón, 7" farebný, biely - DPV 26
Kód: DPV26Podrobný popis
Vchodový videotelefón, 7" farebný, biely - DPV 26 prináša praktické riešenie na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery vonkajšia jednotka: 40x119x30 mm, rozmer displeja 7” (17,5CM) a rozmery vnútornej jednotky 182x134x19 mm. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vchodový videotelefón DPV26 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabezpečovacia technika |
|---|---|
| EAN: | 5999084944148 |
| Rozmery: | vonkajšia jednotka: 40x119x30 mm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Príslušenstvo: | rám proti dažďu, pripojovací kábel (ca .9M), nástenný kovový držiak, sieťový adaptér, skrutky |
| Rozmer displeja: | 7” (17,5CM) |
| Vedenia: | 4-žilový |
| Vnútorná jednotka: | 182x134x19 mm |
| Funkcia pozorovania vonkajšieho prostredia: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 800x480 |
| Kamera / displej: | farebná |
| Voliteľné zvonenie: | 16 druhov |
| Kód výrobcu: | DPV26 |
| Rozmery vnútornej jednotky: | 182x134x19 mm |
| Typ kamery / displeja: | farebná |
| Typ vedenia: | 4-žilový |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
