Varta bateria V27A 12V V27A
Kód: V27APodrobný popis
Varta bateria V27A 12V V27A je batériový článok určený pre bežné aj náročné použitie.
Menovité napätie 12V je kľúčové pre správnu činnosť zariadení, ktoré vyžadujú tento batériový formát.
Alkalické chemické zloženie podporuje stabilnú funkčnosť v kompatibilných prístrojoch.
Kapacita 20mAh napomáha dlhšej výdrži pri zariadeniach s pravidelnou spotrebou. Nabíjateľná je Nie.
- Typ: V27A
- Napätie: 12V
- Chemické zloženie: Alkalické
- Kapacita: 20mAh
- Počet kusov v balení: 1
- Nabíjateľná: Nie
Pred použitím overte kompatibilitu podľa dokumentácie zariadenia.
Alternatívne / kompatibilné označenia: V27A, A27, MN27
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorazové batérie |
|---|---|
| EAN: | 4008496747009 |
| Chemické zloženie: | Alkalické |
| Kapacita: | 20mAh |
| Nabíjateľná: | Nie |
| Napätie: | 12V |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Typ batérie: | V27A |
| Typ batérie (veľkosť): | 27A/A27/V27A |
| Typ článku (chémia): | Alkalická |
| Výrobca: | Varta |
| Kód výrobcu: | V27A |
| Nabíjacie batérie: | Nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
