Varta bateria V11A 6V V11A
Kód: V11APodrobný popis
Varta bateria V11A 6V V11A je batériový článok určený pre bežné aj náročné použitie.
Menovité napätie 6V je kľúčové pre správnu činnosť zariadení, ktoré vyžadujú tento batériový formát.
Alkalické chemické zloženie podporuje stabilnú funkčnosť v kompatibilných prístrojoch.
Kapacita 38mAh napomáha dlhšej výdrži pri zariadeniach s pravidelnou spotrebou. Nabíjateľná je Nie.
- Typ: V11A
- Napätie: 6V
- Chemické zloženie: Alkalické
- Kapacita: 38mAh
- Počet kusov v balení: 1
- Nabíjateľná: Nie
Pred použitím overte kompatibilitu podľa dokumentácie zariadenia.
Alternatívne / kompatibilné označenia: V11A, A11, LR11
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorazové batérie |
|---|---|
| EAN: | 4008496152865 |
| Chemické zloženie: | Alkalické |
| Kapacita: | 38mAh |
| Nabíjateľná: | Nie |
| Napätie: | 6V |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Typ batérie: | V11A |
| Typ batérie (veľkosť): | 11A |
| Typ článku (chémia): | Alkalická |
| Výrobca: | Varta |
| Kód výrobcu: | V11A |
| Nabíjacie batérie: | Nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
