Varta bateria AAA 1.2V 56703/4BL
Kód: 56703/4BLPodrobný popis
Varta bateria AAA 1.2V 56703/4BL je batériový článok určený pre bežné aj náročné použitie.
Menovité napätie 1.2V je kľúčové pre správnu činnosť zariadení, ktoré vyžadujú tento batériový formát.
NiMH chemické zloženie podporuje stabilnú funkčnosť v kompatibilných prístrojoch.
Kapacita 800mAh napomáha dlhšej výdrži pri zariadeniach s pravidelnou spotrebou. Nabíjateľná je Áno.
- Typ: AAA
- Napätie: 1.2V
- Chemické zloženie: NiMH
- Kapacita: 800mAh
- Počet kusov v balení: 4
- Nabíjateľná: Áno
Pred použitím overte kompatibilitu podľa dokumentácie zariadenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjacie batérie |
|---|---|
| EAN: | 4008496550616 |
| Chemické zloženie: | NiMH |
| Kapacita: | 800mAh |
| Nabíjateľná: | Áno |
| Napätie: | 1.2V |
| Počet kusov v balení: | 4 |
| Typ batérie: | AAA |
| Typ batérie (veľkosť): | AAA |
| Typ článku (chémia): | Ni-MH |
| Výrobca: | Varta |
| Kapacita: | 800mAh |
| Kód výrobcu: | 56703/4BL |
| Nabíjacie batérie: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
