Varta bateria 9V block 9V 56722
Kód: 56722Podrobný popis
Varta bateria 9V block 9V 56722 je batériový článok určený pre bežné aj náročné použitie.
Menovité napätie 9V je kľúčové pre správnu činnosť zariadení, ktoré vyžadujú tento batériový formát.
NiMH chemické zloženie podporuje stabilnú funkčnosť v kompatibilných prístrojoch.
Kapacita 200mAh napomáha dlhšej výdrži pri zariadeniach s pravidelnou spotrebou. Nabíjateľná je Áno.
- Typ: 9V block
- Napätie: 9V
- Chemické zloženie: NiMH
- Kapacita: 200mAh
- Počet kusov v balení: 1
- Nabíjateľná: Áno
Pred použitím overte kompatibilitu podľa dokumentácie zariadenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjacie batérie |
|---|---|
| EAN: | 4008496550814 |
| Chemické zloženie: | NiMH |
| Kapacita: | 200mAh |
| Nabíjateľná: | Áno |
| Napätie: | 9V |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Typ batérie: | 9V block |
| Typ batérie (veľkosť): | 9V |
| Typ článku (chémia): | Ni-MH |
| Výrobca: | Varta |
| Kapacita: | 200mAh |
| Kód výrobcu: | 56722 |
| Nabíjacie batérie: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
