Teplovzdušný ventilátor - FK 37/GY
Kód: FK37/GYPodrobný popis
Teplovzdušný ventilátor - FK 37/GY sa hodí ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP20, rozmery 26x24x13 cm a dĺžka napájacieho kábla 1,2M. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Teplovzdušný ventilátor - FK 37/GY je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Teplovzdušné konvektory |
|---|---|
| EAN: | 5999084929398 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,2M |
| Farba: | sivá / biela |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | 230V~ / 50HZ |
| Rozmery: | 26x24x13 cm |
| Výrobca: | Somogyi |
| Oscilácia: | Nie |
| Poznámka: | Výrobok je určený výlučne na vykurovanie dobre izolovaných miestností alebo na príležitostné používanie! |
| Termostat: | Áno |
| Stupne ohrievania / výkon: | 1000W / 2000W |
| Automatické vypnutie v prípade prevrhnutia: | Áno |
| Kód výrobcu: | FK37/GY |
| Automatické vypnutie pri prevrhnutí: | Áno |
| Hmotnosť: | 1 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
