Sušička potravín 250W
Kód: HGASZ5Podrobný popis
ideálne na sušenie ovocia, zeleniny, byliniek, húb, semien atď. nastaviteľná teplota medzi 35-70°C 5 stohovateľných podnosov max hmotnosť potravín: 3,5kg vynikajúce vnútorné prúdenie vzduchu LED kontrolka prevádzky napájanie 230V - /50 Hz / 250W rozmery: 31 x 21 x 25 cmDodatočné parametre
| Kategória: | Malé kuchynské prístroje |
|---|---|
| EAN: | 5999084960766 |
| Napájanie: | 230V ~/ 50HZ |
| Rozmery: | 31x21x25 cm |
| Výkon: | 400W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Hlučnosť: | 68 dB(A) |
| Teplota sušenia: | medzi 35-70°C |
| Počet tácok: | 5 ks |
| Kód výrobcu: | HGASZ5 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
