Stropný reproduktor - CES 3
Kód: CES3Podrobný popis
Stropný reproduktor - CES 3 sa hodí pre ozvučenie, prepojenie audio techniky a každodenné používanie zvukových zostáv. Uľahčuje zapojenie a pomáha dosiahnuť funkčné a spoľahlivé používanie zostavy.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery Ø90x85 mm, frekvenčné pásmo 50 - 18000HZ a impedancia reproduktora 8 Ω. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je stropný reproduktor - ces 3 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312730553 |
| Frekvenčné pásmo: | 50 - 18000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 8 Ω |
| Rozmery: | Ø90x85 mm |
| Výkon reproduktora: | 10W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdôraznená charakteristika: | 110V - (zabudovaný transformátor) |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 10W |
| Kód výrobcu: | CES3 |
| Menovitý priemer reproduktora: | 165MM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
