Stropný 2-pásmový reproduktor - CES 165
Kód: CES165Podrobný popis
Stropný 2-pásmový reproduktor - CES 165 sa hodí na praktické doplnenie alebo zapojenie audio systému v domácnosti aj pri technickom nasadení. Je vhodný pre používateľov, ktorí chcú praktické a stabilné audio riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery rozmery zabudovania: ∅206x70 mm, frekvenčné pásmo 80 - 20000HZ a impedancia reproduktora 8 Ohm. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5999084948948 |
| Frekvenčné pásmo: | 80 - 20000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 8 Ohm |
| Rozmery: | rozmery zabudovania: ∅206x70 mm |
| Výkon reproduktora: | 10W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zdôraznená charakteristika: | 110V (zabudovaný transformátor) |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 10W |
| Kód výrobcu: | CES165 |
| Menovitý priemer reproduktora: | ∅165MM ∅25MM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
