Stredový reproduktor - SKN 16
Kód: SKN16Podrobný popis
Stredový reproduktor - SKN 16 sa hodí pre ozvučenie, prepojenie audio techniky a každodenné používanie zvukových zostáv. Uľahčuje zapojenie a pomáha dosiahnuť funkčné a spoľahlivé používanie zostavy.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 88 dB, frekvenčné pásmo 300 - 6000HZ a impedancia reproduktora 8 Ω. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je stredový reproduktor - skn 16 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312775974 |
| Citlivosť reproduktora: | 88 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 300 - 6000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 8 Ω |
| Výkon reproduktora: | 60 / 40W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 60 / 40W |
| Materiál kónusu: | PC |
| Magneticky tienený reproduktor: | Nie |
| Plnené ferrofluidom: | Nie |
| Hermeticky uzavretý kôš: | Áno |
| Kód výrobcu: | SKN16 |
| Menovitý priemer reproduktora: | 165MM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
