Stredový reproduktor - SKN 10
Kód: SKN10Podrobný popis
Stredový reproduktor - SKN 10 prináša praktické riešenie na praktické doplnenie alebo zapojenie audio systému v domácnosti aj pri technickom nasadení. Ponúka dobrý pomer funkčnosti, kompatibility a jednoduchej manipulácie.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 84 dB, frekvenčné pásmo 500 - 8500HZ a impedancia reproduktora 8 Ω. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312775950 |
| Citlivosť reproduktora: | 84 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 500 - 8500HZ |
| Impedancia reproduktora: | 8 Ω |
| Výkon reproduktora: | 40 / 30W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 40 / 30W |
| Materiál kónusu: | PC |
| Magneticky tienený reproduktor: | Nie |
| Plnené ferrofluidom: | Nie |
| Hermeticky uzavretý kôš: | Áno |
| Kód výrobcu: | SKN10 |
| Menovitý priemer reproduktora: | 100MM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
