Stredobasový reproduktor - SBX 1320/BK
Kód: SBX1320/BKPodrobný popis
Stredobasový reproduktor - SBX 1320/BK sa hodí pre ozvučenie, prepojenie audio techniky a každodenné používanie zvukových zostáv. Je vhodný pre používateľov, ktorí chcú praktické a stabilné audio riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä citlivosť reproduktora 85 dB, frekvenčné pásmo 50 - 7000HZ a impedancia reproduktora 8 Ω. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Stredobasový reproduktor - SBX 1320/BK je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| EAN: | 5998312776865 |
| Citlivosť reproduktora: | 85 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 50 - 7000HZ |
| Impedancia reproduktora: | 8 Ω |
| Výkon reproduktora: | 60 / 40W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Cievka: | 1", 4 vrstvy |
| Magnet: | 20 Oz |
| Zaťažiteľnosť reproduktora: | 60 / 40W |
| Materiál kónusu: | kevlár |
| Teleso cievky: | hliník |
| Magneticky tienený reproduktor: | Nie |
| Plnené ferrofluidom: | Nie |
| Kód výrobcu: | SBX1320/BK |
| Magnet – sila: | 20 Oz |
| Materiál telesa cievky: | hliník |
| Menovitý priemer reproduktora: | 130MM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
