STANLEY Skladacia schodisková rudla, 60 kg - SXWTD-FT584
Kód: SXWTD-FT584Podrobný popis
STANLEY Skladacia schodisková rudla, 60 kg - SXWTD-FT584 je vhodný pre rýchlu orientačnú aj pravidelnú kontrolu elektrických veličín. Uľahčuje prácu pri meraní a pomáha mať výsledky prehľadne pod kontrolou.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery nakladacej plochy 39x27 cm, rozmer v zloženom stave 39x6 x 73CM a rozmery v rozloženom stave 40x40x102 cm. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meranie a testovanie |
|---|---|
| EAN: | 8717496635846 |
| Výrobca: | Somogyi |
| Nosnosť: | 60 kg |
| V zloženom stave: | 39x6 x 73CM |
| V rozloženom stave: | 40x40x102 cm |
| Rozmery nakladacej plochy: | 39x27 cm |
| Kód výrobcu: | SXWTD-FT584 |
| Hmotnosť: | iba 4,0 kg |
| Rozmer v zloženom stave: | 39x6 x 73CM |
| Rozmery v rozloženom stave: | 40x40x102 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
