STANLEY Skladacia rudla, 70 kg - SXWTD-FT580
Kód: SXWTD-FT580Podrobný popis
STANLEY Skladacia rudla, 70 kg - SXWTD-FT580 je vhodný na kontrolu, servis a bežné meranie v elektroinštalácii, dielni alebo technickej prevádzke. Je vhodný pre používateľov, ktorí potrebujú funkčné a spoľahlivé meracie riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery nakladacej plochy 39x29 cm, rozmery koliesok ∅12,7x4 cm a rozmer v zloženom stave 39x6 x 73CM. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je stanley skladacia rudla sxwtd-ft580 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meranie a testovanie |
|---|---|
| EAN: | 8717496635808 |
| Výrobca: | Somogyi |
| Nosnosť: | 70 kg |
| V zloženom stave: | 39x6 x 73CM |
| V rozloženom stave: | 40x41x102 cm |
| Rozmery nakladacej plochy: | 39x29 cm |
| Rozmery koliesok: | ∅12,7x4 cm |
| Kód výrobcu: | SXWTD-FT580 |
| Hmotnosť: | iba 3,9 kg |
| Rozmer v zloženom stave: | 39x6 x 73CM |
| Rozmery v rozloženom stave: | 40x41x102 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
