STANLEY Skladací vozík / rudla 2-in-1, 137 / 70 kg - SXWTD-FT585
Kód: SXWTD-FT585Podrobný popis
STANLEY Skladací vozík / rudla 2-in-1, 137 / 70 kg - SXWTD-FT585 sa hodí pre rýchlu orientačnú aj pravidelnú kontrolu elektrických veličín. Je vhodný pre používateľov, ktorí potrebujú funkčné a spoľahlivé meracie riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery koliesok ∅12,6CM és ∅8,7CM, rozmer v zloženom stave 39x64x12 cm a rozmery nakladacej plochy 39x57 cm. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
STANLEY Skladací vozík / rudla 2-in-1 SXWTD-FT585 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meranie a testovanie |
|---|---|
| EAN: | 8717496635853 |
| Výrobca: | Somogyi |
| Nosnosť: | 137 / 70 kg |
| V zloženom stave: | 39x64x12 cm |
| Vozík: | 45x78x92 cm |
| Nakladacia plocha: | 39x57 cm |
| Rudla: | 45x41x134 cm |
| Rozmery koliesok: | ∅12,6CM és ∅8,7CM |
| Kód výrobcu: | SXWTD-FT585 |
| Hmotnosť: | 7,3 kg |
| Rozmer v zloženom stave: | 39x64x12 cm |
| Rozmery nakladacej plochy: | 39x57 cm |
| Rozmery rudla: | 45x41x134 cm |
| Rozmery vozíka: | 45x78x92 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
