STANLEY PTC ohrievač - ST-22-240-E
Kód: ST-22-240-EPodrobný popis
STANLEY PTC ohrievač - ST-22-240-E sa hodí pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery 20x29x27,5CM, napájanie 230V ~/ 50HZ a výkon 1000W / 2000W. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je stanley ptc ohrievač st-22-240-e pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ohrievače |
|---|---|
| EAN: | 0657888162216 |
| Napájanie: | 230V ~/ 50HZ |
| Rozmery: | 20x29x27,5CM |
| Výkon: | 1000W / 2000W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Ochrana proti prehriatiu: | Áno |
| Umiestnenie: | stojanový |
| Stupne teploty: | 1000W / 2000W |
| Termostat: | mechanický |
| Len režim ventilátora: | Áno |
| Kód výrobcu: | ST-22-240-E |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
