STANLEY priemyselný ohrievač - ST-05-400-E
Kód: ST-05-400-EPodrobný popis
STANLEY priemyselný ohrievač - ST-05-400-E je vhodný pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IPX4, rozmery 35x37,5x45,5CM a dĺžka napájacieho kábla 1,3M. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
STANLEY priemyselný ohrievač ST-05-400-E je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Priemyselné ohrievače |
|---|---|
| EAN: | 0657888110057 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,3M |
| Krytie (IP): | IPX4 |
| Napájanie: | 400V ~/ 50HZ |
| Rozmery: | 35x37,5x45,5CM |
| Výkon: | 2500W / 5000W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Ochrana proti prehriatiu: | Áno |
| Stupne teploty: | 2500W / 5000W |
| Termostat: | mechanický |
| Len režim ventilátora: | Áno |
| Kód výrobcu: | ST-05-400-E |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
