STANLEY priemyselný ohrievač, 3,3KW - ST-033-240-E
Kód: ST-033-240-EPodrobný popis
STANLEY priemyselný ohrievač, 3,3KW - ST-033-240-E je vhodný pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IPX4, rozmery 35x37,5x45,5CM a napájanie 230V ~/ 50HZ. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je stanley priemyselný ohrievač st-033-240-e pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Priemyselné ohrievače |
|---|---|
| EAN: | 0657888140337 |
| Krytie (IP): | IPX4 |
| Napájanie: | 230V ~/ 50HZ |
| Rozmery: | 35x37,5x45,5CM |
| Výkon: | 1650W / 3300W |
| Výrobca: | Somogyi |
| Ochrana proti prehriatiu: | Áno |
| Stupne teploty: | 1650W / 3300W |
| Termostat: | mechanický |
| Len režim ventilátora: | Áno |
| Kód výrobcu: | ST-033-240-E |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
