Spínač DC s prípojkami, 12V, 2 x cca. 15CM kábel - DC 1K
Kód: DC1KPodrobný popis
Spínač DC s prípojkami, 12V, 2 x cca. 15CM kábel - DC 1K je vhodný ako funkčný prvok pre montáž, servis a každodenné zapojenie zariadení. Je vhodný pre dlhodobé používanie s dôrazom na praktickosť a kompatibilitu.
Z praktických parametrov zaujme najmä dĺžka kábla 2 x cca. 15CM kábel, zásuvka + vidlica, napätie 12V a zaťažiteľnosť 3A. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Spínač DC s prípojkami DC1K je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| EAN: | 5999084930905 |
| Dĺžka kábla: | 2 x cca. 15CM kábel, zásuvka + vidlica |
| Napätie: | 12V |
| Výrobca: | Somogyi |
| Zaťažiteľnosť: | 3A |
| Prípojka: | 2,1x5,5MM |
| Kód výrobcu: | DC1K |
| Typ prípojky: | 2,1x5,5MM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
