Solight WIFI dvojzásuvka s meraním spotreby
Kód: DTY02WIFIPodrobný popis
WIFI dvojzásuvka s meraním spotreby spínanie každej zásuvky je ovládané zvlášť spotreba je meraná pre obe zásuvky spoločne využíva Smart LIfe/TUYA aplikáciu online prehľad o spotrebe spotrebičov v mobilnom telefóne prehľadne ukladá namerané hodnoty do aplikácie podľa dní namerané hodnoty môžete prezerať spätne v priebehu mesiacov možnosť zapnutia/vypnutia v závislosti od východu/západu slnka WIFI 2.4GHz IEEE 802.11 b/g/n iba na vnútorné použitieDodatočné parametre
| Kategória: | Smart zásuvky |
|---|---|
| EAN: | 8592718033248 |
| Napájanie: | AC 230V, 50HZ |
| Pracovná teplota: | 0 až + 50°C |
| Výrobca: | Solight |
| Meranie elektrických veličín: | napätie, prúd, okamžitý odoberaný výkon, celkový odobraný výkon |
| Funkcia WIFI zásuvky: | diaľkové spínanie, časovač, nastavenie rozvrhu na spúšťanie, odpočet na spustenie, atď. |
| Max. zaťaženie: | 2300W/10A |
| Kód výrobcu: | DTY02WIFI |
| Maximálne zaťaženie: | 2300W/10A |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
