Solight vstavaný blok zásuviek s posuvným krytom, 2 zásuvky, USB A+C 20W PD, 2M, strieborný
Kód: PP128C-PD20Podrobný popis
Vstavaný blok zásuviek privádza elektrickú energiu aj rýchle USB nabíjanie priamo do pracovného stola alebo kuchynskej linky. Dve zásuvky 230 V s detskými poistkami sú doplnené o USB-A a USB-C porty s technológiou rýchleho nabíjania až 20 W. Integrovaný posuvný kryt chráni vnútro pred prachom a nečistotami, napájací kábel s dĺžkou 2 metre ponúka dostatok priestoru pre bežné umiestnenie. Vrchný kryt z matnej tmavej nerez ocele (inox) pôsobí elegantne a prirodzene zapadne do moderného interiéru. Nízky profil, čisté línie a nenápadné posuvné otváranie zachovávajú vzhľad pracovnej plochy. Zásuvky aj nabíjacie porty sú kedykoľvek ľahko prístupné jednoduchým pohybom ruky. USB-C port s technológiou Power Delivery (PD) a USB-A s Quick Charge 3.0 skracujú dobu nabíjania mobilných zariadení na minimum. Pri súčasnom použití oboch USB portov sa výkon inteligentne rozdeľuje podľa potrieb jednotlivých zariadení. Ideálne pre pracovné miesta s potrebou častého nabíjania telefónov, tabletov, nositeľnej elektroniky, a pod. Zásuvkový blok je pripravený aj na budúce rozšírenie. Namiesto jednej elektrickej je možné ľahko nainštalovať až dve RJ45 dátové zásuvky, ktoré rozšíria funkciu modulu o sieťové pripojenie. To ocenia predovšetkým kancelárske, prezentačné, ale aj prevádzkové a výrobné priestory, kde je potrebná kombinácia napájania a pevného ethernetového prepojenia. Navrhnuté pre záťaž do 3680 W, tj. 16 A pri 230 V~. Montáž je jednoduchá, modul sa vkladá do otvoru 164 × 62 mm a fixuje pomocou prítlačných skrutiek. Vďaka uhlovej vidlici sa kábel ľahko pripojí aj za nábytok. Zásuvky sú vybavené detskými poistkami a konštrukcia celého modulu je navrhnutá na bezpečné vnútorné použitie. Ideálne riešenie pre každodenné použitie doma aj v práci. 2 zásuvky 230V/16A, max. 3680W, detské poistky USB rýchlonabíjačka, max. 20W PD Power Delivery skracuje dobu USB nabíjania mobilných zariadení je možné doinštalovať 1-2ks RJ45 moduly výmenou za 1x 230V/16A zásuvku PVC kábel 2m, 3 x 1,5mm2, uhlová vidlicaProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické zásuvky |
|---|---|
| EAN: | 8592718041472 |
| Dĺžka kábla: | 2 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Výrobca: | Solight |
| USB-A QC 3.0: | 5.0V/3.0A, 9.0V/2.0A, 12.0V/1.5A,18W |
| USB-C PD: | 5.0V/3.0A, 9.0V/2.22A, 12.0V/1.67A, 20W Power Delivery |
| Pri súčasnom USB A+C nabíjaní: | max. 5.0V/3.4A, max. 17W |
| Materiál a farba vrchného krytu: | tmavý matný nerez (inox) |
| Rozmer otvoru v doske stola: | 164x62mm |
| Kód výrobcu: | PP128C-PD20 |
| USB-A výstup (QC 3.0): | 5.0V/3.0A, 9.0V/2.0A, 12.0V/1.5A,18W |
| USB-C výstup (Power Delivery): | 5.0V/3.0A, 9.0V/2.22A, 12.0V/1.67A, 20W Power Delivery |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
