Solight vonkajšia otočná IP kamera
Kód: 1D76Podrobný popis
Skontrolujte svoj domov takmer odkiaľkoľvek pomocou kamery 1D76. Jednoducho vytiahnite telefón alebo tablet, aby ste mali stále dohľad nad vašim domovom, kdekoľvek budete pripojení k internetu. Kamera je napájaná zdrojom a tak ponúka živý prenos 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Alebo dostávajte upozornenia na vaše mobilné zariadenie v momente, keď kamera zachytí pohyb a pozrite si video vo vysokom Full HD rozlíšení 1080p. 24/7 živý video prenos: Táto IP kamera pracuje cez bezdrôtovú Wi-Fi sieť vášho domu, takže máte prístup k živým aj zaznamenaným záznamom priamo z mobilnej aplikácie na vašom mobilnom zariadení (telefón alebo tablet s iOS 8 a novšie alebo Androidom 4.1 a novšie ). Jednoduché nastavenie: inštalácia je tak jednoduchá; kameru jednoducho zapojte do elektriny a nastavte pomocou aplikácie v telefóne. Kameru môžete jednoducho umiestniť na stôl alebo ju namontovať na stenu. Upozornenie na telefóne: Ak zapnete detekciu pohybu, kamera vám pri zaznamenaní pohybu pošle upozornenie na vaše mobilné zariadenie. Nočné videnie: Kamera umožňuje nočné videnie vďaka 6 LED snímačom, ktoré vám sprostredkujú jasný obraz za šera alebo v tme (účinnosť na 20 metrov). Pozrite sa na väčší obrázok: Široký záber s uhlopriečkou 95 stupňov vám sprostredkuje široký obraz miestnosti, zatiaľ čo zoom umožňuje priblížiť sa k dianiu v prípade potreby. Odolá vetru i dažďu: kamera vám vďaka krytia IP66 umožní prevádzku za každého počasia, je totiž úplne odolná voči dažďu, prachu a odolá aj teplotám od -20°C do +55°C. Otáčanie: vďaka motorizovanému podstavci môžete kamerou otáčať ako horizontálne, tak vertikálne. V Smart Life aplikácii môžete otáčania ovládať gestami do strán, podľa toho kam chcete, aby kamera smerovala. Krištáľovo čistý záznam: snímač CMOS fotoaparátu zaznamenáva krištáľovo čistej rozlíšenie Full HD 1080p, takže máte skvelý pohľad na to, čo sa deje vo vašom dome. Aplikácia je v slovenčine, angličtine a iných jazykoch Je kompatibilný s Wifi 2.4 GHz, Android 4.1 a vyššie, iOS 8.0 a vyšší, Tuya Smart app, Smart Life app, Amazon Echo, Google Home Pripojenie cez Wi-Fi Ovládnu cez aplikáciu Smart Life - iOS/Android detekcia pohybu Upozornenie na mobil Časové nastavenie záznamu Nočné snímanie - 6 LED diód aplikácie v SjDodatočné parametre
| Kategória: | Zabezpečovacia technika |
|---|---|
| EAN: | 8592718028459 |
| Krytie (IP): | IP66 |
| Napájanie: | 5V/1A (DC) |
| Výrobca: | Solight |
| Rozlíšenie snímača: | 2 Mpx |
| Mikrofón/reproduktor: | Vstavaný |
| Rozlíšenie: | 1080p (1920x1080)/22FPS |
| Zvuk: | 2-pásmový záznam zvuku vám dovolí komunikovať s rodinnými príslušníkmi alebo priateľmi. |
| Max. veľkosť karty: | 128 GB (microSD, nie je súčasťou balenia) |
| Video kompresia: | H.265 |
| Pozorovací uhol: | 95° |
| Otáčanie: | horizontálne 355°/vertikálne 90° |
| Kód výrobcu: | 1D76 |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 128 GB (microSD, nie je súčasťou balenia) |
| Mikrofón / reproduktor: | Vstavaný |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
