Solight veľký naklápací držiak pre ploché TV od 94CM - 190CM (37'' - 75'')
Kód: 1MN40Podrobný popis
Solight veľký naklápací držiak pre ploché TV od 94CM - 190CM (37'' - 75'') prináša praktické riešenie pre spoľahlivé napájanie, prenos signálu alebo elektroinštalačné riešenia v domácnosti aj profesionálnej praxi. Pomáha vytvoriť bezpečné, prehľadné a spoľahlivé zapojenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmer obrazovky 37-65, max. nosnosť 50 a naklopenie 12. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solight veľký naklápací držiak pre ploché tv od 94cm 1mn40 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky TV |
|---|---|
| EAN: | 8595092122829 |
| Farba: | čierna |
| Max. nosnosť: | 50 |
| Naklopenie: | 12 |
| Profil od steny: | 43 |
| Rozmer obrazovky: | 37-65 |
| VESA: | 75x75 |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Max. nosnosť: | 50kg |
| Profil od steny: | 43MM |
| Naklopenie: | -12° |
| Max. rozteč VESA: | max. 600x400mm |
| Kód výrobcu: | 1MN40 |
| Maximálna nosnosť: | 50kg |
| Typ držiaku: | Naklápací |
| Káblový manažment: | Nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
